Вівторок, 21.05.2019, 11:58

Чувак.at.ua

Логін:
Пароль:
Статистика

Лише корисне в UA

Головна » Файли » Програми

У категорії матеріалів: 70
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 6 7 »

Сортувати по: Даті · Назві · Переглядам
Sony Vegas Pro 9.0 RUS - програма, з якою Ви зможете професійно записувати, редагувати, займатися монтажем відео потоків (аудіо). Вона являє собою багаторівневу цифрову систему нелінійного відео, аудіо монтажу. У папці з програмою міститься русифікатор для x32 x64. У даній версії вже "вшито" Sony Vegas Pro 9.0 ключ і тому у Вас не виникне проблем з установкою.
Програми | Переглядів: 916 | Дата: 13.06.2011

Оновився найкращий з медіакомбайнів сучасності. Програма підтримує всі можливі і неможливі формати, як відео (наприклад - mov.), так і аудіо. За допомогою JetAudio можна не тільки слухати і дивитися медіафайли, а й накладати звукові ефекти, змінювати швидкість проглядання відео, оцифровувати аудіо диски не тільки в Mp3, але і в модні lossless-формати flaс і ape, перетворювати аудіо і відеофайли з одного формату в іншій та багато іншого. Програма впевнено працює в Windows Vista і Win7.
jetAudio — мультимедійний плеєр з додатковими функціями, такими як: конвертація аудіо, конвертація відео з можливістю обрізання, запис CD дисків, запис сигналу, підтримка пульта ДУ, будильник, таймер. Також є окремий інструмент для організації музичного мовлення в інтернеті.
Остання версія 8.0.14 від 14.04.2011!
Програми | Переглядів: 1721 | Дата: 19.05.2011

Опис: Дана програма буде вас попереджати про можливі несправності дисків, зможе з легкістю вирішувати повсякденні завдання і очищати жорсткі диски від непотрібних даних. За допомогою цієї програми ви зможете дізнатися на скільки хороша продуктивність жорстких дисків на вашому комп'ютері, поточну температуру і працездатність дисків, а також зможете з легкістю знаходити і видаляти непотрібні дані на дисках, які займають зайве місце і проробляти дефрагментацію жорстких дисків. Також, програма дозволяє проробляти еталонний тест ваших дисків для виявлення швидкості читання даних. Інтерфейс програми багатомовний і є підтримка російської мови.

Програми | Переглядів: 756 | Дата: 20.04.2011

The Bat! Voyager - це мобільний поштовий клієнт, який працює з будь-яким портативним носієм інформації: "флешки", конвертори з USB в IDE, і т.д.
The Bat! Voyager створено для того, щоб отримувати і відправляти листи з будь-якого комп'ютера. Програма The Bat! Voyager збереже Ваші особисті шаблони листів, захистить пошту від вірусів, черв'яків і інших шкідливих програм. The Bat!Voyager шифрує вашу базу листів паролем, тобто робить ваші особисті дані дійсно особистими. 
Програми | Переглядів: 817 | Дата: 09.04.2011

-Менеджер розділів, що дозволяє здійснювати будь-які операції з розділами Windows і Linux: створення, видалення, копіювання, переміщення, зміна розмірів, розділення і злиття без ризику втрати даних. 
-Інструмент для відновлення розділів на жорсткому диску. 
-Менеджер завантаження, що дозволяє встановити декілька операційних систем на один ПК і управляти їх завантаженням. 
-Редактор жорсткого диска, що дозволяє уручну редагувати записи на жорсткому диску. 
-Розбиття одного розділу на два. 
-Перегляд вмісту розділів. 
-Управління файлами і теками на розділі: можливість створювати, переміщати, копіювати файли і теки в процесі операцій з розділами. 
-Підтримка завантаження з CD за допомогою Acronis OS Selector. 
-Майстер пошуку операційних систем. 
-Завантаження з другого жорсткого диска.

Програми | Переглядів: 774 | Дата: 06.04.2011

ACDSee Pro v3.0.355 Final - профессиональная программа для работы с цифровыми фотографиями, которая обладает расширенным набором функций, рассчитанных на профессиональных фотографов. Поддерживает более 100 форматов графических файлов, позволяет работать c RAW-изображениями, автоматически сортировать фотографии по параметрам, полученным из цифровых фотокамер содержит эффективный визуальный метод добавления к изображениям метатегов и быструю пакетную обработку большого количества картинок, в том числе и в RAW формате. Кроме того, здесь присутствуют инструменты для независимого регулирования цветовых каналов, исправления артефактов фотографий, появляющихся из-за погрешностей оптики, добавления "водяных знаков", работы с IPTC-метаданными, имеется возможность архивирования графических коллекций в ZIP-файлы, запись на CD или DVD и многое другое.

Програми | Переглядів: 767 | Дата: 12.11.2010

Apple Safari - это Windows-версия встроенного в операционную систему Mac OS X браузера. Тут присутствуют самые прогрессивные возможности, присущие современным браузерам. Это многооконный интерфейс, расширенные инструменты безопасности (блокирование всплывающих окон, отображение уровня безопасности веб-сайта, поддержка SSL 2/3 и т.д.), встроенные средства для чтения RSS-лент и автоматического заполнения веб-форм, механизм закладок, поддержка плагинов и многое другое. По утверждениям разработчиков, Apple Safari заметно быстрее загружает веб-сайты и обрабатывает их скрипты, чем популярные браузеры платформы Windows. Для работы данного браузера необходим мультимедийный проигрыватель QuickTime, который содержится в установочном пакете программы.
Програми | Переглядів: 877 | Дата: 08.09.2010

Fresh Download - простий у використанні і достатньо швидкий диспетчер завантажень. На відміну від інших подібних програм, він повністю безкоштовний, не має банерів та інших дратівливих рекламних повідомлень. У новій версії додана можливість інтеграції в браузер Firefox 3. При закачуванні відображає докладний графік швидкості, ефективності використання лінії, часу і т.д. Підтримує звукове сповіщення, вивантаження програми та вимкнення комп'ютера після закінчення закачування. Крім того, програма має вбудований Розпакувальник ZIP-архівів.
Програми | Переглядів: 733 | Дата: 08.09.2010

Програма для повної зміни зовнішнього вигляду робочого столу операційної системи. Крім зміни зовнішнього вигляду, Winstep Xtreme додає нові функціональні можливості вікнам додатків.
Програми | Переглядів: 1228 | Дата: 15.08.2010

Nero 7 Premium - один из лучших пакетов программ для записи на CD-R, CD-RW и DVD диски, но не только для этого: Nero 7 - это многофункциональный набор средств для работы с данными, музыкой и звуком, фотографиями, телевидением и видео. Позволяет использовать большинство моделей драйвов, при этом записывает как аудио-CD, так и "компьютерные" диски, включая загрузочные, а также видео (в форматах Video CD и Super Video CD) и DVD. Nero 7 содержит всё необходимое для того, чтобы украсить вашу жизнь в мире цифровых технологий. Аудио, информация, фотографии, видео и ТВ - Nero 7 Premium подходит для всего. При всем этом эта версия не потеряла скорости в отличии от 8-ой / 9-ой / 10-ой версий Nero и прекрасно чувствует себя на Windows 7 .
Програми | Переглядів: 2138 | Дата: 01.06.2010